Kategoriler

Hakkımızda

Nargile hakkında tüm gereksinimleri, parçaları ve tütünleri konusunda önde gelen bir kuruluşuz. 1967 yılından bu yana nargile sektöründe yer almaktadır. (Dedemiz) Yusuf Tekdemir, Türkiye de nargileyi ilk üreten. Dededen toruna devrolan bu hizmetlerimiz devam etmektedir. Son olarak nargileye dair ticari faaliyetlerimiz (torunu) Yusuf Tekdemir tarafından gerçekleştirilmektedir.

Nargile konusunda yurtiçi ve yurtdışı odaklı olarak satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Türkiye genelinde de 15 farklı noktada şubemiz bulunmakta ve 5 fabrikamızla da üretimimizi sürdürmekteyiz. Ülke genelinde var olan bayilerimizle beraber nargileye dair ne gerekiyorsa sağlama konusunda deneyimlerimizi tüm müşterilerimize aktarmaktayız. Bu sayede nargile keyfini doyasıya yaşamak isteyenlere yönelik hizmetlerimizi uzun yıllar boyunca ortaya koyduğumuzu kanıtlamaktayız.

Nargile Parçaları

Nargile, geçmişten günümüze kadar yaygın bir biçimde kullanılmaya devam etmiş olan bir tütün içme aracıdır. Firma olarak biz de nargile konusunda insanların zevklerine hitap etmeyi sürdürmekteyiz. Nargilenin hem kolay içime sahip hem de kolayca kullanılabilir bir hale gelmesini desteklemekteyiz. Buna yönelik üretim ve pazarlama işlemlerimizi aktif bir biçimde gerçekleştirmekteyiz.

Sadece standart bir nargile dizaynını piyasada bulundurmakla kalmayarak, yedek parçalarımızı da kullanıcılarımızın ilgisine sunmaktayız. Bu parçaların dışında lüle, marpuç, nargile kömürü ve ignis gibi pek çok farklı parçanın sağlanması konusunda uzun zamandan beridir devreye girmekteyiz. Her bir kullanıcımızın uğraş vermeden nargile keyfini sonuna kadar sürdürebilmesi açısından ideal bir halde bulunmaktayız.

Nargilenin temel parçalarını ele alacak olursak şişe, ser borusu ve tepsi ürünlerimizi de ortaya koyabiliriz. Ancak bu üç parça nargile içmek isteyenler için yeterli olmayacaktır. Bunun için birtakım ek unsurlara da gerek duyacaklarından dolayı, her bir ürüne dair sağlayıcı bir yapıda kalmaya devam edeceğiz.

Nargilelerin tamamen etkili bir biçimde kullanımı adına tüm parçaların eksiksiz bir biçimde olması bir hayli önemlidir. Her bir parçanın kendine özgü işlevi olacağından dolayı keyifli bir nargile içimini sağlamak adına bu parçaların eksiksiz olması önemsenmesi gereken bir konu olmalıdır. Böylelikle tamamen rahat bir biçimde hazırlanabilecek ve kolaylıkla içilebilecek bir nargile deneyimi ortaya konulacaktır.

Nargile Yedek Camları

Nargile içenlerin yaygın olarak yaşadığı durumların başında nargile takımlarının hasar alması gelebilir. Bu tip durumların yaşanması ihtimalini göz önünde bulundurarak, yedek parça sağlayıcısı konumunda da yer edinmekteyiz.

Nargilenin hasar alması hususunda ilk olarak akla gelen kısımlar camlar olacağından ötürü bu yönde pek çok farklı tasarımı kullanıcılarımıza sağlamaktayız. Nargilelerin sert zemine düşmesinin ardından bu şişelerin cam olması nedeniyle rahatlıkla hasar alması muhtemeldir. Öte yandan yedek parçaların kolaylıkla kırılmasının önüne geçmek için kalın camlardan meydana getirdiğimizi söyleyebilmekteyiz. Yedek parça sağlayıcısı olarak da hiçbir kullanıcımızın nargile keyiflerinin yarım kalmasını istemediğimizi gösterebilmekteyiz. Yedek parçalarımızın her birine piyasa genelinde rahatlıkla ulaşıma açık olduğunu belirtmekteyiz.

Nargile Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Nargile konusunda her bir kullanıcımızın farklı zevklere sahip olduğunun bilincindeyiz. Parçaların ve malzemelerin her birinin ne kadar önemli bir yerde olduğunun farkındayız. Bu yüzden herkesin rahatlıkla temin edebileceği ve uzun vadede memnun kalacağı nargile ürünlerinin üretimini ve pazarlamasını gerçekleştirmekteyiz.

Nargile içiminden keyif almak için var olan tüm malzemelerin doğru bir biçimde seçilmesi önemlidir. Biz de bu konuda müşterilerimizin memnun kalmalarını sağlayarak, aynı zamanda da evlerinde aradıkları kaliteyi yakalamalarında devreye girmekteyiz. Nargile takımlarının ve marpuçların kaliteli bir halde seçilmesi durumunda son derecede etkin bir halde yer aldığımızı da gösterebilmekteyiz.

Piyasa genelinde Çin mallarının yanı sıra tamamen camdan üretilmiş, sıvama, zamak, alüminyum, pirinç ve çelik malzemelerden imal edilen ürünlere denk gelinmektedir. Öte yandan daha düşük boylarda bulunan masa üstü nargile takımlarına ulaşmak da kolay olacaktır. Bu denli çok çeşidin bulunması da nargile takımlarını seçmeye dair sorun yaratma hususunda belirleyici durumlar olacaktır. Firma olarak herkesin zevkine uygun olarak tercih yapmaları adına farklı modellere yer vermekteyiz. Bu tip kriterlerin şu şekilde olabileceğine dair kanaat getirmekteyiz.

  1. Nargile takımı boyları

Nargile takımlarının ilk aşamada masa üstü mü yoksa yer tipi mi olacağı konusunda karar verilmesi gerekmektedir. Kullanımı ve içiminin ne şekilde gerçekleşeceğine dair seçimler yapma konusunda bu türde hareket etmek gerektiği vurgulanmaktadır.

Nargilelere dair boy konusunda seçim yapma hususunda boncuklu, hafif, çok parçalı, alüminyum boruya sahip, ince marpuçlu ve alüminyumdan yapılan nargilelerden uzak durulması gerektiğini vurgulamaktayız.

  1. Döküm Nargile Modelleri

Döküm nargile modelleri içerisinde sadece bakır borular yer almakta ve nargilenin tamamen içerisinden geçmektedir. Ticari amaçlı olarak da kullanılan bu tasarımlar uzun vadede kendini gösterecek olan ürünlerimiz olacaktır. Ancak almadan önceki süre zarfında ağzının düzgün olması ve hava kaçırmaması şartı aranmalıdır. Bu tip nargile modellerimiz 50 – 60 cm aralığında bulunacaktır. Böylelikle standart bir boyda sunacağımız bir ürün olarak hem görsel hem de kullanımı bakımından etkin bir halde bulunacaktır.

  1. Komple Camdan İmal Edilen Nargile Takımları

Bu tip nargile takımlarının diğer markalarda ince camdan yapılıyor olması kolaylıkla hasar almasına neden olacaktır. Bu yüzden son derecede özenli bir biçimde kullanımı gerekecektir. Ancak firmamız nezdinde imal edilen bu ürünlerimiz kalın camlardan meydana getirilecektir. Öte yandan sadece camın kırılması halinde yedek parça tedariki konusunda da kullanıcılarımızın yanında olacağız. Cam kısmının kırılmasına bağlı olarak tüm takımı değiştirmelerinin önüne geçmekteyiz.

  1. Yer Tipi Nargile Takımları

Zamak, alüminyum, pirinç ya da çelik materyalinden imal edilen bu ürünlerimiz küçük boylarda bulunacaktır. Üretimimize bağlı olarak vidalı ve kilitli olan versiyonları da bulunmaktadır. Diğer firmalardan temin edilmesi halinde en fazla 1 yıl dayanacak ve bu süre zarfından sonra çürümeye başlayacaktır. Ancak tamamen kaliteli bir ürünü ortaya koyduğumuzdan dolayı daha uzun vadede nargile keyfini yaşatabilecektir.

Zamak nargile ürünlerimiz hem ekonomik hem de görsel açıdan farklılık göstereceğinden ötürü tercih edilebilir. Aynı zamanda da bu takımları uzun vadede kullanmak mümkün olabilmektedir. Pirinç ve çelikten üretilen takımlar ise sağlamlık açısından tercih edilebilir.

  1. Masa Üstü Nargile Takımları

Küçük çapta olan bu takımlar konusunda firmamız gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Genel olarak uzun vadede etki etmesi adına çelik ve pirinç odaklı üretimlerimizi bu modellerde ortaya koymaktayız. Öte yandan bu tasarımlar sadece kullan at silikon marpuçlarla tercih edilebilir. Görsellik ve keyif açısından son derecede makul bir halde bulunan ürünlerimizdir.

Nargile takımlarına dair bu tip bilgiler doğrultusunda hangi tür takım olursa olsun firmamızın kalitesi ön planda olacaktır. Ancak seçim esnasında bazı kriterlerin daha da fazla önem teşkil edeceği bilinmelidir.

  • Nargile takımlarının iç boruları çelik veya bakır olmalıdır.
  • İç borusunun çapı en az 10 mm boyutunda bulunmalıdır.
  • İçerisinde mutlaka duman tahliyesi yer almalıdır.
  • Sadece evde kullanılacağı düşünülmemelidir. Piknik ya da gezi gibi durumlarda da tercih edilebilmesi adına tam boyutunun 70 santimetreyi aşmaması gerektiği belirtilmelidir.
  • Yer tipi nargile takımı modellerimizde deri ya da silikon marpuçları tercih etmeye önem verilmelidir. Nargile kullanımında farklı tatlara yönelme hali ortaya çıkacaksa kullan at marpuçlara yönelme gerekliliği ortaya çıkmalıdır.

Bu şartları karşılayan nargile takımı ürünlerimiz gerek ülke içerisinde gerekse de yurtdışında ikamet eden tüm müşterilerimize sağlanacaktır. Böylelikle nargile keyfini tam da istedikleri standartlar altında yaşamalarında da ne kadar etkin bir marka olduğumuzu gösterebilmekteyiz.

 

Alışveriş Sepeti
Giriş Yap

Hesabınız yok mu?

Web sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgileri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
0 Favorilerim
0 items Sepet
Menü