Hoş Geldiniz! YT Shisha’nın (bundan sonra “biz” veya “sitemiz” olarak anılacaktır) www.ytshisha.com adresindeki e-ticaret sitesini kullanarak aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz. Lütfen bu koşulları dikkatlice okuyun:

  1. Siteye Erişim 1.1. Sitemize erişebilmek için 18 yaşından büyük olmalısınız veya velinizin izniyle kullanmalısınız. 1.2. Sitemizi yasal amaçlarla kullanmanız gerekmektedir. İntihal, sahtecilik veya başka yasa dışı faaliyetlere izin verilmemektedir. 1.3. Sitemizi kullanarak, başkalarının gizlilik haklarına ve fikri mülkiyet haklarına saygı göstermeniz gerekmektedir.
  2. Hesap Oluşturma 2.1. Sitemizden alışveriş yapmak için bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesap bilgilerinizin doğru, güncel ve eksiksiz olduğundan emin olmalısınız. 2.2. Hesap bilgilerinizi başkalarıyla paylaşmamalı veya başka bir kişinin hesabını kullanmamalısınız. 2.3. Hesap bilgilerinizin güvenliğinden siz sorumlusunuz. Şüpheli bir etkinlik fark ederseniz, bize derhal bildirmelisiniz.
  3. Ürünler ve Hizmetler 3.1. Sitemizde sunulan ürünlerin ve hizmetlerin açıklamaları, fiyatları ve stok durumları sürekli olarak güncellenmektedir. Ancak, hatalar veya yanlışlıklar meydana gelebilir. Bu nedenle, sitemizdeki bilgilerin doğruluğunu teyit etmek için ek önlemler almanız önerilir. 3.2. Ürünlerimizle ilgili olarak sunulan resimler sadece temsilidir ve gerçek ürünle tam olarak uyuşmayabilir.
  4. Sipariş ve Ödeme 4.1. Siparişinizin kabul edilmesi, ürünlerin stok durumuna ve ödeme işleminizin başarılı bir şekilde tamamlanmasına bağlıdır. 4.2. Ödeme işlemleri güvenli bir şekilde yönlendirilir. Ancak, üçüncü taraf ödeme sağlayıcılarının hizmet şartlarına tabi olabilirsiniz. 4.3. Siparişinizin iptali veya değişikliği için belirli kurallar ve koşullar geçerli olabilir. Bu konuda daha fazla bilgi için iade ve değişim politikamızı inceleyiniz.
  5. Kullanıcı Katkıları 5.1. Sitemize yapılan kullanıcı katkıları, yorumlar, incelemeler veya başka içerikler, kullanıcıların sorumluluğundadır. 5.2. Kullanıcı katkıları, yasa dışı, ahlaka aykırı, hakaret içeren veya başkalarının haklarını ihlal eden içerikler içeremez. 5.3. Sitemize yapılan kullanıcı katkılarını inceleme ve gerektiğinde kaldırma hakkımızı saklı tutarız.
  6. Fikri Mülkiyet Hakları 6.1. Sitemizde bulunan tüm içerikler (logolar, metinler, grafikler, görüntüler vb.) fikri mülkiyet haklarına tabidir. 6.2. Sitemizin yazılı izni olmadan, içeriklerimizi çoğaltma, dağıtma, değiştirme veya kullanma hakkına sahip değilsiniz.
  7. Sorumluluk Sınırlamaları 7.1. Sitemizin kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarar veya kayıptan dolayı sorumluluk kabul etmiyoruz. 7.2. Ürünlerimizin kullanımından veya yanlış kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarardan dolayı sorumluluk kabul etmiyoruz.
  8. Gizlilik Politikası 8.1. Gizlilik politikamızı inceleyerek, kişisel verilerinizin nasıl kullanıldığı hakkında bilgi alabilirsiniz.
  9. Değişiklikler 9.1. Bu kullanım koşulları zaman zaman değiştirilebilir. Güncellemeler hakkında sizi bilgilendireceğiz. Bu nedenle düzenli olarak kullanım koşullarını kontrol etmenizi öneririz.

Yukarıda belirtilen koşulları kabul ettiğiniz takdirde, YT Shisha’nın e-ticaret sitesini kullanmaya devam edebilirsiniz.