Hoş geldiniz! Müşterilerimize sunduğumuz çeşitli ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Aşağıda, kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri ve taksit seçeneklerinin detaylarını bulabilirsiniz.

Kredi Kartı Ödemeleri

Sitemizde kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage kredi kartları ile taksitli olarak ödeme alınabilmektedir. Böylece 7 farklı bankaya ait bütün kredi kartları ile taksitli olarak ödeme yapabilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek kredi kartıyla taksitli ödeme yapabilirsiniz:

  1. Sepete ürünleri ekleyin ve “Ödeme Yap” seçeneğine tıklayın.
  2. Kredi kartı ödeme seçeneğini seçin ve ilgili bilgileri girin.
  3. Taksit seçeneklerini görüntüleyin ve tercih ettiğiniz taksit planını seçin.
  4. Ödemeniz başarılı bir şekilde gerçekleştirildiğinde siparişiniz işleme alınacak ve tarafınıza onay e-postası gönderilecektir.

Not: Taksit seçenekleri bankalar tarafından belirlenir ve kampanyalar doğrultusunda değişebilir. Güncel taksit seçenekleri ve detayları için lütfen bankanızla iletişime geçin.

Diğer Ödeme Seçenekleri

Ayrıca, banka kartı ve kredi kartı dışında farklı ödeme seçenekleri de sunmaktayız. Bu seçenekler arasında banka transferi ve diğer elektronik ödeme yöntemleri bulunabilir. Detaylı bilgi ve yardım için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.